Studenti mediálních či ekonomických oborů mají možnost nakouknout do života reklamní agentury. Třebíčská reklamní agentura Atlantic hledá do svého týmu stážistu v rámci programu Stáže pro mladé na pozici Specialista reklamy pro klientský servis. Stáž na DPP je plánována na 300 hodin za 60 Kč/hod.

Reklamní agentura Atlantic je třebíčským specialistou na budování úspěšných značek. Mladý přátelský kolektiv spravuje reklamní i PR agendu u klientů z různých odvětví. Stážista nahlédne pod pokličku brandingu, public relations, ale i obsáhlých komunikačních strategií v onlinu i offlinu.

Terminář:

  • do 22.10.2014 přihlášky přes tento odkaz (pro přihlášení je potřeba se zaregistrovat do programu)
  • 1.12.2014-1.4.2015 doba trvání praxe v celkovém součtu 300 hodin (po dobu 4 měsíců)

Rámec činností vykonávaných na pracovní stáži:

  • Spolupráce na plánování, přípravě a realizaci komunikační strategie a informování o jejím průběhu a výsledcích.
  • Zapojení do přípravy prezentace návrhu reklamní kampaně.
  • Zapojení do realizace kampaně, popř. dílčích projektů.
  • Podílení se na sledování dodržení stanoveného harmonogramu, rozpočtu a platebních podmínek včetně kontroly projektových faktur.
  • Zpracovávání dat dodavatelů dle požadavků klienta.
  • Jednání a spolupráce s ostatními odděleními agentury popř. dodavateli.
  • Sledování a řešení požadavků klientů souvisejících se změnami reklamní kampaně.
  • Vedení příslušné dokumentace.

Požadavky na stážistu:

1/ od září student/ka maturitního ročníku na SŠ nebo 3. ročníku Bc. studia na VŠ nebo 5. Mgr./Ing. ročníku (= poslední předpokládaný ročník SŠ či VŠ studia)
2/ studium některého z těchto oborů:

Vysokoškolské vzdělání
62 Ekonomie
7202 R,T,V Mediální a komunikační studia

Střední vzdělání s maturitou
63-41-M/01 Ekonomika a podnikání
63-41-M/02 Obchodní akademie
72 Publicistika, knihovnictví a informatika

Vyšší odborné vzdělání
63-41-N/.. Ekonomika a podnikání
72-42-N/.. Publicistika

3/ možnost docházet do kanceláře v centru Třebíče
4/ možnost pracovat cca 20 hodin týdně (pracovní doba bude pevně stanovena, ale na základě požadavků stážisty)
5/ splnění dalších požadavků v rámci programu Stáže pro mladé
6/ chuť do práce a zájem o nové znalosti a zkušenosti

Místo výkonu stáže:

Nad Zámkem 1072, 674 01 Třebíč

Co vám stáž přinese:

  • zkušenosti a kontakty
  • certifikát o absolvování praxe
  • 60 Kč/hod
  • v případě spokojenosti i doporučující dopis pro budoucího zaměstnavatele
  • možnost další spolupráce i po skončení stáže

Pokud budete mít dotazy:

1/ na podmínky stáže, registraci, technické záležitosti se systémem:
777 492 495 (každý pracovní den od 9 do 16 hodin), [email protected] (help projektu Stáže pro mladé)

2/ na náplň práce:
[email protected], 777 612 048 (mentor stážisty Aleš Janda)

Nevíte, co jsou Stáže pro mladé? Podívejte se na osobní zkušenosti účastníků – stážisty i zaměstnavatele.